Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Don 2 (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/don-2-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=oSpzwcPhEAAendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Një gangster ndërkombëtar e kthen veten në, një dramë arratisjeje - vetëm për t'u përballur me tradhtar dhe tradhti.

Aktorët: Shah Rukh Khan, Florian Lukas dhe Om Puri

 

Shkarkoje Filmin: Putlocker 

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

4 Komente:

Film-ALB tha...

Se Shpejti Do te rregullohet Linku per shikim

Anonim tha...

nuk punon as linku per shkarkim

Film-ALB tha...

Ka pasur probleme putlocker apo ke pasur ti sepse linku punon

Anonim tha...

wtf

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))