Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Godfather 1 (1972)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/godfather-1-1972.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=cay25cudBHIendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: I moshuari Vito Karleone (Marlon Brando) është objektivi i një bande rivale, simbolit të familjes Karleone dhe si rezultat shpërthen një luftë ndermjet bandave mafioze. Pasi vritet një nga djemtë e tij, Michael (Al Pacino) merr frenat e kësaj familje.

Luajnë: Marlon Brando, Al Pacino dhe James Caan

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Filefactory

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

1 Komente:

Anonim tha...

super film...kshu filmash nuk vijne me

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))