Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

My Name Is Khan (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/my-name-is-khan-2010.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=WiLybvUtiloendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Një burrë amerikan musliman që vuan nga sëmundja e Asperger merr një ftesë për të bërë një bisedë serioze me Presidentin, dhe fillon një udhëtim duke përshkuar të gjithë vendin.

Regjisor: Karan Johar

Luajnë: Shah Rukh Khan, Kajol dhe Sheetal Menon

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Filefactory
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]

 

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))