Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Veer Zaara (2004)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/veer-zaara-2004.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=XaMn9-aPzWAendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Historia e dashurisë mes Veer Pratap Singh, një indian, dhe Zaara Hayaat Khan, një pakistaneze … një dashuri aq e madhe që nuk njeh kufij …


Regjisor: Yash Chopra

Luajnë: Shah Rukh Khan, Preity Zinta dhe Rani Mukerji

 

 

Shkarkoje Filmin: Putlocker

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

1 Komente:

Unknown tha...

:D

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))