Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Adventures Of Tintin (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/adventures-of-tintin-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=d56RcGbZ1rwendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Tintin (Jamie Bell) mëson një informacion të vlefshëm që e çon atë në një thesar të varrosur, që u përkiste paraardhësve të mikut të tij më të mirë, kapitenit Chantok (Andy Serkis).Të dy, së bashku si dhe me katërkëmbshin Milo, mikun e pandashëm të Tintinit, nisen për aventurën e tyre, ndërsa pas tyre vihen dy detektivë (Simon Pegg) dhe (Nick Frost).


Aktorët: Jamie Bell, Andy Serkis dhe Daniel Craig

 

Shkarkoje Filmin: Rapidshare 

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))