Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Headhunters (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/headhunters-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=9Veex7z2OKIendofvid
[starttext]Rreth Filmit: Një njeri qe ju pret njerezve kokat rrezikon gjithçka për të marrë një pikturë me vlerë te cilen e ka në pronësi një ish mercenar.

Kryesor: Morten Tyldum
Regjia: Lars Gudmestad, Ulf Ryberg
Aktorët: Aksel Hennie, Synnøve Macody Lund dhe Nikolaj Coster-Waldau


Shkarkoje Filmin: Putlocker
Shikoje Filmin: Veevr
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))