Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Legjenda e Fundit (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/legjenda-e-fundit-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=SFXYw8EdpQ4endofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Ky eshte nje film komedi nga aktori i mirenjohur shqiptar Elvis Pupa . Ky film ka si protagonist ? Legjenden ? i cili me kenget e tij tallava behet i famshem ne te gjithe boten . Por pikerisht nga kjo fame ate e divorcon e shoqja per arsye xhelozie , dhe ai largohet nga Shqiperia dhe shkon per te gjetur fatin e tij ne Sh.B.A


Shikoje Filmin: Veevr
Shkarkoje Filmin: Multiupload
Shikoje: Trailer

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))