Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Mercenaries (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/mercenaries-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=z6uN2S0D5Xwendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Andy Marlow, një ish ushtarak britanik SAS i kthyer ne mercenar, është dërguar nëBallkan, pasi një grusht shteti ushtarak ka lindur për të shpëtuar një ambasador amerikan dhe ndihmësin i tij.

Aktorët: Robert Fucilla, Billy Zane dhe Kirsty Mitchell

 

Shkarkoje Filmin: Rapidshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))