Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Ong bak 2 (2008)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/ong-bak-2-2008.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=EjXzWN3b0awendofvid
[starttext]Rreth Filmit: Një boksier i ri me emrin " Thai " mëson aftësitë dhe kuptimin e brendshëm të arteve marciale.

Kryesor: Tony Jaa, Panna Rittikrai
Regjia: Tony Jaa, Panna Rittikrai
Aktorët: Tony Jaa, Sarunyu Wongkrachang dhe Sorapong Chatr

Shikoje Filmin: Veevr
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb
[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))