Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Pressed (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/pressed-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=KowAd3sv_jIendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Dy miq Xhesi dhe Semi zbulojnë diçka të fshehur në sediljen e pasme të një makine, diçka që mund ti ndryshojë jetët e tyre përgjithmonë. Brajani, i panjohur me Xhesin dhe Semin, po kërkon në mënyrë të dëshpëruar një “rregullim të shpjetë” biznesi që do ta ngrejë financiarisht, pasi është pushuar nga roli i tij drejtues i një kompanie investimesh globale...


Aktorët: Luke Goss, Tyler Johnston dhe Michael Eklund

 

Shkarkoje Filmin: Depositfile | Rapidshare1 | Rapidshare2 | Wupload | Filefactory | Fileserve | Bitshare

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))