Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Real Steel (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/real-steel-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=Rs2Azo2DLucendofvid
[starttext]Përmbajtja e filmit: Ngjarjet ndodhin në të ardhmen e afërt, në të cilën boksi i robotëve është një super sport i preferuar, një promovues që lufton është i bindur që ka gjetur një kampion special në një robot të fshirë.Gjatë shpresave të tija për sukses zbulon se ka një djalë 11 vjeçar që do të njohë babain e tij.

Kryesor: Shawn Levy

Aktorët: Hugh Jackman, Evangeline Lilly dhe Dakota Goyo

 

Shkarkoje Filmin: Putlocker 

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))