Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Transit (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/transit-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=ZsKpjyjaOY0endofvid
[starttext]Përmbajtja e filmit : Një familje në udhëtim ndiqet nga disa kriminelë të cilët kanë grabitur një furgon që transportonte para dhe i kanë fshehur ato brenda makinës së tyre.


Kryesor: Antonio Negret
Regjia: Michael Gilvary
Aktorët: Jim Caviezel, Diora Baird dhe Elisabeth Röhm


Shkarkoje Filmin: Rapidshare
Shikoje Në: Putlocker
Shikoje Në: Veevr
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))