Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Alvin And The Chipmunks Chipwrecked (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/alvin-and-chipmunks-chipwrecked-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=CbPC_iQw0hoendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Alvin, Saimon, Teo dhe 3 ketrushet e vogla po kalojnë pushimet në një anije turistike të cilën e kanë shëndërruar në një shesh lojtash personal, ata do të zbarkojnë aksidentalisht në një ishull të shkretë. Ndërsa Dejv është bërë si i marrosur, kafshët e vogla e të lezetshme bëjnë atë që ata e dinë më mirë: të këndojnë, kërcejnë e të bredhin lart e poshtë.

Luajnë: Justin Long, Matthew Gray Gubler dhe Jesse McCartney

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Wupload | Rapidshare | Uploaded | Filefactory

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

 

 

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

1 Komente:

Avni tha...

ALvin & Chimpuks <3 mat mirt

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))