Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Catch.44 (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/catch44-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=SVpHK3emuc4endofvid[starttext]Përmbajtja e Filmit: Jetët e tri grave të cilat kanë si profesion vjedhen, do të devijohen nga kursi i tyre, kur bossi i tyre simpatik do ti bindë ato për të pranuar një punë të fundit ... Shumë shpejt do ta gjejnë veten në një spirale të pandalshme, në mes të një ekzekutuesi psikologjik, një kamionisti të thinjur dhe një kuzhinieri i cili ka halucinacione.

Luajnë: Malin Akerman, Reila Aphrodite dhe Kevin Beard

 

Shkarkoje Filmin: Putlocker

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))