Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

In the Name of the King 2 Two Worlds (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/in-name-of-king-2-two-worlds-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=ZL-Hm7fNqXUendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Një ish-ushtar i Forcave Speciale kthehet përsëri në mesjetë për të përmbushur një profeci të lashtë dhe përfundon deri në  gjetjen e shpengimit të tij me përvojën e fushë betejave të veta.

Regjisor: Uwe Boll

Luajnë: Dolph Lundgren, Lochlyn Munro dhe Natassia Malthe

 

Shkarkoje Filmin: Rapidshare

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

2 Komente:

Anonim tha...

pershendetje, ju lutem vendoseni linkun per shkarkim direkt ose ndonje link tjeter ku nuk e kemi te limituar sepse me rapideshare nuk po mund ti shkarkoje filmat tuaj

Film-ALB tha...

Rapidshare nuk eshte i limitur, por qe tani kemi filluar qe te ngarkojme ne tjera linqe

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))