Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Melancholia (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/melancholia-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=PTeoeVCshF4endofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Justin është motra e Claire. Justin ka rënë në depresion pas martesës së saj dhe ka lënë mënjanë çdo gjë që e bënte të lumtur. Nga një nip i saj do të mësojnë se bota po shkon drejt fundit. Por, ajo di një shpellë të veçantë ku atje do të marrë të gjithë të dashurit e saj për ti shpëtuar.


Regjisori: Lars von Trier

Luajnë: Kirsten Dunst, Charlotte Gainsbourg dhe Kiefer Sutherland

 

 

Shkarkoje Filmin: Putlocker

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))