Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Players (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/players-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=2LZ_XlcRNLsendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Dy hajdutë, një magjistar, një haker kompjuterash, një aspirues për aktor dhe një ekspert eksplozivësh planifikojnë një grabitje për të përmbushur ëndrrën e Viktor Braganzës. A do të kenë sukses apo fati ka planifikuar diçka ndryshe për ata?


Luajnë: Abhishek Bachchan, Bipasha Basu dhe Shweta Bhardwaj

 

 

Shkarkoje Filmin: Depositfile | Rapidshare | Uploaded | FileServe | FileFactory | Bitshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))