Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Tinker Tailor Soldier Spy (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/tinker-tailor-soldier-spy-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=2mtUtHiz05Qendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: George Smiley, një ish oficer zbulimi, merr përsipër të zbulojë një spiun të fshehur në nivelet më të larta të zbulimit Britanik dhe shet sekretet në Bashkimin Sovjetik. Për ta zbuluar George Smiley, fillon një lojë të vështirë me Karla, një homolog sovjetik. Lëvizjet në fillim duken të palidhura, por përfundimisht do të konvergojë dhe zbulojë identitetin e spiunit. Dhe e gjitha kjo në një luftë të pamëshirshme të ftohtë, ku egziston e mira dhe e keqja.


Luajnë: Gary Oldman, Colin Firth dhe Tom Hardy

 

 

Shkarkoje Filmin: Depositfile | Rapidshare | Putlocker | Wupload | Filefactory | Fileserve | Bitshare

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

1 Komente:

Anonim tha...

Perkthimi me kot qe mund te behej ndonjehere.
Eshte filmi me i bukur... por me fatkeqi me kete perkthim!

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))