Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Intruder (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/intruder-2010.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=ysEeUZVe0FQendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Në vitin 1983 para aeroportit ndërkombëtar Suvarnabhumi, e ndërtua nga vendasit një zonë e vogël e quajtur King Cobra Swamp. Në këtë zonë filloi të rritet një pemë e madhe. Rrënjët hapën tokën dhe dolën mijëra gjarpërinj në spërfaqe. Pas kësaj ngjarje, dëshmitarët që mbijetuan tregojnë histori të çuditshme në lidhje me shpirtin e keq të Cobrës. Vite më vonë, kur një ndërtesë e re u ndërtua në këtë zonë, Nin, pronar i rajonit është përballur me një situatë të frikshme, kur qindra gjarpërinj Cobra rrethuan të gjithë zonën duke vrarë çdo person i cili jetonte atje. Njerëzit mendojnë se ky ishte Shpirti i hakmarrjes. Si do të mbijetojnë kur kërcënohen nga një hakmarrje kaq e pa mëshirshme....!?

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Filefactory

Shikoje Filmin: Putlocker

Më Shumë: Imdb

[endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))