Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Point Break (1991)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/point-break-1991.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=8bQH3BXmx2Iendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Një agjent i FBI-së infiltrohet për të kapur një bandë e cila plaçkit bankat, të cilët mund të jenë edhe serfistë në jetën e përditshme.

Regjisor: Kathryn Bigelow

Luajnë: Patrick Swayze, Keanu Reeves dhe Gary Busey

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb
[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))