Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Prey (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/prey-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=XEfJeXqM7Lwendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Bankrobber Franck Adrien është dënuar me burgim për plaçkitjen e një banke. Ai arratiset nga burgu me një qëllim të vetëm: për të gjetur një ish- vrasës serial. Filmi vijon me një ndjekje të pamëshirshme, por kush është gjahtari dhe kush, gjahu...?

Regjisor: Eric Valette

Luajnë: Albert Dupontel, Alice Taglioni dhe Stéphane Debac


Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory | Bitshare

Shikoje Filmin: Veevr
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

2 Komente:

Film-ALB tha...

Rapidshare po shkarkon shume ngadale dhe nese nuk shkarkohet filmi brenda 30 dite atehere e ben delete. Me i miri eshte serveri uploaded qe duhet te presesh vetem 12 sekonda dhe shkarkon me rrjetin stabil qe e ke.

Anonim tha...

Flm per pergjigje, prap ju e dini me mire... jom vizitor i juaji i qdo kohe...

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))