Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Goodbye First Love (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/05/goodbye-first-love-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=t4o-HtXH3lgendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Një kronikë e romancës në mes të Camille dhe Sullivan, që filloi gjatë adoleshencës së tyre dhe vazhdon pas 8 vjetë të mungesës së Sullivan’it që eksploroi nëpër botë…

Luajnë: Lola Créton, Sebastian Urzendowsky dhe Magne-Håvard Brekke

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Uploading | Freakshare
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))