Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Born to Race (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/born-to-race-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=_1qfN3xB2oAendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit : Born to race është historia e Danny Krueger, nje problematik i i shpejtesive rrugore me shum probleme te prodhuara. Pas një aksidenti në një gar të paligjshme, ai detyrohet te largohet ne nje qytet te vogel te babai i tij dhe keshtu zhvillohet historia e tij prej nje ngasesi veturash te shpejta dhe garave neper rruge te rrezikshme.

Kryesor: Alex Ranarivelo
Regjia: Steve Sarno
Aktorët: Joseph Cross, John Pyper-Ferguson dhe Brando Eaton


Shkarkoje Filmin: Rapidshare
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))