Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Moneyball (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/moneyball-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=6peC04ucNI4endofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Historia me shume përpjekje te suksesshme dhe te përgjithshme te Oakland ne krye me menaxherin Billy Beane ku behen së bashku me një klub baseball me një buxhet duke punësuar dhe prodhuar kompjuter si dhe analiza qe ti hartoj lojtarët e tij.

Kryesor: Bennett Miller
Regjia: Steven Zaillian, Aaron Sorkin
Aktorët: Brad Pitt, Robin Wright dhe Jonah Hill


Shkarkoje Filmin: Putlocker
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))