Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Countdown (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/countdown-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=_WhUph1cwbQendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Një film aksion nga kinemaja Koreano-Jugore, në qendër të filmit është mashtrimi nëpërmjet bukurisë femërore dhe implikimi i një agjenti kredish në botën e mafies aziatike, një film aksion që do tu mbajë pezull me historinë e tij.


Kryesor: Huh Jong-ho

Aktorët: Jae-yeong Jeong, Do-yeon Jeon dhe Ji-wung Wi

 

Shkarkoje Filmin: Rapidshare 

Shikoje Filmin: Putlocker

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))