Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Underworld Awakening (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/underworld-awakening-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=h7wD0xIDHBwendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Kur forcat njerëzore zbuluan ekzistencën e klaneve Vampire dhe Lycane, filloi një luftë për të zhdukur të dyja speciet. Warrioress Selene udhëheq betejën.

Kryesor: Måns Mårlind, Björn Stein

Aktorët: Kate Beckinsale, Michael Ealy dhe India Eisley

 

Shkarkoje Filmin: Rapidshare

Shkarkoje Filmin: Torrent

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

4 Komente:

Kamberi tha...

nuk po punon as online me shiqu e as me shkarku, rregullojeni plzzzz

Film-ALB tha...

Eshte rregulluar dhe te dy linqet punojne 100%

Besjan Hoti tha...

nuk usht ka bon me torrent? mos e futni fare sepse githmone ka probleme torrenti
mire jeni keshtu pa torrent

Film-ALB tha...

Sa shume kerkesa per torrent behen dhe disa po thoni mos i futni ne torrent. E keni bere tani krejt pfff.

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))