Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Don (2006)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/don-2006.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=5MwhkSovD3Qendofvid
[starttext]Përmbajtja e filmit: Një njeri i thjeshtë (Vijay) nga qyteti i Mumbai është rekrutuar nga një oficer i policisë për t'u dukur si Don, njëri nga krimineli me i madh i një bande ndërkombëtare të kontrabandistëve. Por, gjërat shkojnë keq, oficeri vdesë dhe tani Vijay , mbet vetëm me te dashuren e tij (Romën) dhe ajo i ndihmon për t'a dëshmuar pafajësinë e tij që të mos futet ne burg dhe të marr dënim me vdekje.


Kryesor: Farhan Akhtar
Regjia: Salim Khan, Javed Akhtar
Aktorët: Shah Rukh Khan, Priyanka Chopra dhe Arjun Rampal


Shkarkoje Filmin: Putlocker 
Shikoje Filmin: Veevr
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))