Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Prince of Persia (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/prince-of-persia-2010.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=P1ZuW2o_df8endofvid
[starttext]



Përmbajtja e Filmit: Një princ i ri i arratisur dhe princesha duhet të ndalojnë një shejtan i cili kërcënon të shkatërrojë botën me një kamë të veçantë e cila mundëson qe me nje rërë magjike te ktheje kohen prapa


Kryesor: Mike Newell
Regjia: Boaz Yakin, Doug Miro
Aktorët: Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton dhe Ben Kingsley


Shkarkoje Filmin: Fileserve
Shikoje Filmin: Veevr
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))