Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Fertile Ground (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/fertile-ground-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=E3sBRj1ZFAAendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Emily dhe Nate Weaver largohen nga qyteti për komoditete rurale te shtëpisë se stërgjyshes së tyre Nates. Pasi zhvendosen ne nje shtepi te re, Emily do te perballet me vizione te tmerrshme dhe se shpejti do ta kuptoj se ajo shtepi e tera eshte e rrethuar me Fantazma.


Aktorët: Gale Harold, Leisha Hailey dhe Chelcie Ross

 

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]

 

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))