Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Jack And Jill (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/jack-and-jill-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=Al3iTf1oHU4endofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Jack është një njeri familjar nga Los Angeles, i cili është i detyruar të pranojë në shtëpi të motrën e tij binjake nga Bronx, Jillin. Problemi i parë është se ajo nuk largohet në asnjë mënyrë.Probemi i dytë është se aktori i njohur Al Paçino, dashurohet marrëzizht me motrën e tij!

Regjisori: Dennis Dugan

Luajnë: Adam Sandler, Katie Holmes dhe Al Pacino

 

Shkarkoje Filmin: Rapidshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shum: Imdb

 [endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

2 Komente:

Anonim tha...

qysh Shkarkohet filmi se nuk po di ?

Film-ALB tha...

Vetem futu ne link te rapidshare, dhe tek kutia e mesit kliko download (Download to your Computer)

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))