Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Honey 2 (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/honey-2-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=n8agD7n2l9Yendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Lëshuar së fundmi nga paraburgimi për të mitur, balerina e talentuar Maria Ramirez gjen një prizë për pasionin e saj me një grup vallezimi të ri.

Kryesor: Bille Woodruff
Regjia: Blayne Weaver, Alyson Fouse
Aktorët: Aaron Benjamin, Ariana Berlin dhe Lonette McKee


Shkarkoje Filmin: Wupload
Shikoje Filmin: Veevr
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

1 Komente:

Anonim tha...

me pelqen disi kjo faqe :P

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))