Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Scorpion King 3 (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/scorpion-king-3-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=rld-6rRDb-kendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmi: Per te hypur në pushtet, mbretëria Mathayus 'ka rënë. Tani një atentat, ai duhet ta mbrojë një mbretëri nga një tiran i keq dhe nga luftëtarët e tij dhe shfrytezon te gjitha mundësite e tij për të rifituar fuqi dhe lavdi.

Kryesor: Roel Reiné
Regjia: Brendan Cowles dhe Shane Kuhn
Aktorët: Dave Bautista, Victor Webster dhe Bostin Christopher


Shkarkoje Filmin: FileServe
Shikoje Filmin: Veevr
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))