Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Hunter (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/hunter-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=f6jyRgRcaukendofvid
[starttext]


Përmbajtja e Filmit: Martin, një mercenar, dërgohet nga Europa nga një shoqërimisterioze bioteknike në terrenin e egër të Tasmanisë në kërkim të tigrit (djallit) të Tasmanisë.

Aktorët: Sam Neill, Willem Dafoe dhe Frances O'Connor

 

Shkarkoje Filmin: Rapidshare 

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

2 Komente:

Anonim tha...

pershendetje, ju lutem vendosni filmat ne mediafire apo diku tjeter ku nuk e kemi te limituar ti shkarkojme

Film-ALB tha...

Rapidshare nuk eshte i limituar, vetem hyre ne link dhe kliko tek kutia e mesit: Download to your PC (Download me ngjyre jeshile)

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))