Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Ong Bak 3 (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/ong-bak-3-2010.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=ZRAu6fQKfG4endofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Ong Bak 3 fillon prej ku ka mbetur Ong Bak 2. Tien është kapur dhe rrahur pothuajse për vdekje , para se ai është ruajtur mire ate e morren dhe e çuan përsëri në fshatrat Khone ...

Kryesor: Tony Jaa, Panna Rittikrai
Regjia: Tony Jaa , Panna Rittikrai
Aktorët: Tony Jaa, Dan Chupong dhe Sarunyu Wongkrachang


Shkarkoje Filmin: Multiupload
Shikoje Filmin: Veevr
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

1 Komente:

Jemuslimanpojam tha...

si mund ta shkarkoj filmin a mundeni te me tregoni ju lutem

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))