Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Seeking Justice (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/seeking-justice-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=r17-2riyhxgendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Pasi gruaja e tij eshte sulmuar, i shoqi ve ne menyre te menjehershe nje Grup te sherbimeve vigjilente per te arritur rezultatin. Pastaj ai zbulon se ata duan një 'nder' nga ai ne rikthim.

Kryesor: Roger Donaldson

 

Aktorët: Nicolas Cage, January Jones dhe Jennifer Carpenter

 

Shkarkoje Filmin:  Rapidshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

2 Komente:

Anonim tha...

si shkarkohen fiklmat ketu ?

Film-ALB tha...

Futu lart tek menut dhe do ta kuptosh

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))