Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

War Horse (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/war-horse-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=LU5VYjrT6TEendofvid
[starttext]


Përmbajtja e Filmit: Albert listohet ne sherbimin në Luftës së Parë Botërore, pasi kali i tij i dashur, Joey, është shitur te nje kalorësi.

Aktorët: Jeremy Irvine, Emily Watson dhe David Thewlis

 

Shkarkoje Filmin: Wupload

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))