Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Thing (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/thing-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=UKjErC2JLQcendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Në një faqe kërkimore per Antarktidën, zbulohet e një anije huaj aliene e cila con në një konfrontim mes studentes të diplomuar Lloyd Kate dhe shkencëtarit Dr Sander Halvorson.

Kryesor: Matthijs van Heijningen Jr.
Regjia: Eric Heisserer, dhe John W. Campbell Jr
Aktorët: Mary Elizabeth Winstead, Joel Edgerton dhe Ulrich Thomsen

Shkarkoje Filmin: Wupload
Shikoje Filmin: Veevr
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))