Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Birdsong (2012) Pjesa 2

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/birdsong-2012-pjesa-2.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=hBN5n-9sC-Yendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Është një serial i ri i BBC që na kthen mbrapa në Luftën e Parë Botërore. Përbëhet nga një adoptim i romanit me të njëtin titull i shkrimtarit Sebastian Faulks. Është historia e dy të dashuruarve me pasion, Stefanit dhe Izabelës, të cilët i bashkon dashuria e tyre por i ndan Lufta e Parë Botërore. Filmi është një vepër e mbushur me kontraste nga brutaliteti i luftës së Parë Botërore dhe skenave absolute romantike...

Luajnë: Eddie Redmayne, Clémence Poésy dhe Matthew Goode

 

Shkarkoje Filmin: Depostfiles | Rapidshare | Wupload | Filefactory

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer 

Më Shumë: Imdb

[endtext]

 

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))