Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Underdog Knight 2 (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/underdog-knight-2-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=Ndm7yhZjp40endofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Liu Ye kthehet në rolin e Laosan, një ish oficer i marinës i cili pësoi dëmtime të trurit, ndërsa ishte në detyrë.Laosan do të ndeshet për të luftuar krimin në qytet. Do të përpiqet për të ndaluar disa kriminelë shumë të rrezikshëm, për të mbrojtur një thesar kombëtar të vendit, që u vodh nga një ekspozitë.Filmi përbëhet nga shumë skena beteje Kung Fu që mbizotërojnë gjatë gjithë filmit ......

Regjisor: Sheng Ding

Luajnë: En-chun Chiao, Ye Liu dhe Zilin Zhang

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Wupload | Fileserve | Filefactory

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

1 Komente:

Unknown tha...

pse nuk po mundemi te shkarkojm filmin

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))