Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Extremely Loud and Incredibly Close (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/extremely-loud-and-incredibly-close.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=CeBYYhh8khQendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Një nëntë vjeçar, shpikës fillestar, frankofil, pacifist, fillon kërkimin për bravën që përputhet me një çelës misterioz të lënë nga babai i tij në Nju Jork, i cili ka vdekur në qëndrën tregtare botërore në 11 shtator, të vitit 2001.

Regjisor: Stephen Daldry

Luajnë: Thomas Horn, Tom Hanks dhe Sandra Bullock

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Wupload | Fileserve

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

2 Komente:

diori tha...

admin te lutem vendosi titrat e filmit ma posht se janë shum nalt ,,, vendosi nen shiritin e zi titrat oki ,,, nese i ndreq edhe titrat nen shirit te zi do te beheni te profenalizum oki ketu kish filma qe te tjeret nuk i kan ,,, ndreqi edhe titrat nen shirit te zi dhe do te jeni ma te miret per filma me titra shqip ne vend ,,,,,klm e gjitha te mirat,,,, e pres ni pergjigjje a do ti ndreqesh titrat si te thash ...,,

Film-ALB tha...

Natyrisht qe po Diori, por e vetmja gje qe eshte problem se disa filma qe kan resulution me te vogel nuk e kan shiritin e zi ne dy skajet e filmit. Por si te deshironi ju i bejm ne. Regards Film-ALB

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))