Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Intouchables (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/intouchables-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=_Vsisailx_kendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Skenari është bazuar në historinë e vërtetë të Filipit, një aristokrat miliardier, i cili ka mbetur i paralizuar tërësisht gjatë një aksidenti me parashutë. Ai zgjedh si ndihmësin e tij pesrsonal Drisin, një nga kantiduesit më të pazakontë, një zezak i ri i sapo ka dalë nga burgu nga rrethinat e varfëra të Parisit. Dy botë të ndryshme dhe me gjithë mosmarrveshjet e tyre ndajnë një miqësi të vërtetë, komike dhe të fortë, duke na falur të qeshura por dhe emocione të vërteta, me një çështje e cila në fillim, vetëm qesharake nuk duket...

Luajnë: François Cluzet, Omar Sy dhe Anne Le Ny

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Wupload | Fileserve | Filefactory | Bitshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))