Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Ghost Rider Spirit Of Vengeance (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/ghost-rider-spirit-of-vengeance-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=6HNunB5HUq8endofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Ndërsa Johnny Bleiz është fshehur në Evropën Lindore duhet të marrë përsëri masa për të ndaluar Djallin që përpiqet për të marrë formë njeriu ...


Stars: Nicolas Cage, Ciarán Hinds dhe Idris Elba

 

 

Shkarkoje Filmin: Putlocker

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))