Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Screwed (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/screwed-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=rspEicdtLpUendofvid
[starttext]
Përmbajtja e Filmit: Filmi është një histori biografike e shkurtër e cila bazohet tek eksperienca e ish-rojes së burgjeve, Ronnie Thompson i cili kaloi shtatë vjet punë në disa nga burgjet më të rrezikshme të Britanisë së Madhe.

Regjisor: Reg Traviss

Luajnë: James D'Arcy, Noel Clarke dhe Frank Harper

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | BitShare | Filefactory1 | Filefactory2 | FileServe

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))