Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

J.Edgar (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/jedgar-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=GHrk4hsk7OUendofvid
[starttext]



Përmbajtja e Filmit: Si fytyra e zbatimit të ligjit në Amerikë për gati 50 vjet, J. Edgar Hoover ishte i frikshëm dhe admirohej, i fyer dhe respektohej. Por, prapa dyerve të mbyllura, kishte mbajtur sekretet që do të shkatërronin imazhin e tij, karrierën dhe jetën e tij.


Luajnë: Leonardo DiCaprio, Armie Hammer dhe Naomi Watts

 

 

Shkarkoje Filmin: Putlocker

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))