Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Lost Bladesman (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/lost-bladesman-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=xSqEHun3oDsendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Historia e legjendarit Guan Yu i cili luajti një rol të madh në luftën civile që çoi në rrëzimin e dinastisë Han dhe krijimin e Shu Han të 3 mbreterive, duke e bërë Liu Bei perandorin e parë.

Luajnë: Donnie Yen, Wen Jiang dhe Betty Sun

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

2 Komente:

Anonim tha...

veevr eshte kot postojini filmat ne putlocker se lat nom

Film-ALB tha...

Veevr eshte shum i mir per shikim sepse nuk ka nderprerje vetem nese ke rrjetin e dobët. Por ku te thoni ju na uploadojm. Tash e tutje do ti ngarkojm ne Putlocker

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))