Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Sinners and Saints (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/sinners-and-saints-2010.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=Mnut-K0vbGgendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Një detektiv me emrin Sean Riley në New Orleans përpjeket për t'a përballuar vdekjen e djalit të tij të ri dhe martesën e tij të dështuar ...

Luajnë: Johnny Strong, Kevin Phillips dhe Costas Mandylor

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Depositfiles | Rapidshare | Filefactory | Wupload

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

 

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))