Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Machine Gun Preacher (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/machine-gun-preacher-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=MEz4qYvPwt0endofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Historia e Sem Çilders, një ish shpërndarës droge si tipi i të fortëve me motoçikleta që ka gjetur besimin tek Zoti dhe është bërë një tip kalorësi kryqëzate për qindra fëmijë Sudanezë që kanë qënë të detyruar për tu bërë ushtarë.

Regjisor: Marc Forster

Skenari: Jason Keller 

Luajnë: Gerard Butler, Michelle Monaghan dhe Michael Shannon

 

Shkarkoje Filmin: Putlocker

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))