Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Safe House (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/safe-house-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=MAEbECBNq4cendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Në një vend të fshehtë në Cape Town të Afrikës së Jugut, CIA mban rob një kriminel të rrezikshëm, Tobin Frost . Megjithatë, vendi zbulohet nga një grup rebelësh të cilët e duan të vdekur Frostin.Përgjegjësia e transferimit bie mbi Matt Veston, një i ri i cili do të kujdeset për të gjitha.

Luajnë: Denzel Washington, Ryan Reynolds dhe Robert Patrick

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Wupload | Filefactory | Fileserve

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

1 Komente:

besy tha...

spo ban me shkarku o njeri qka po bani kshtu qitni linka te mir

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))