Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Man On A Ledge (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/man-on-ledge-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=GysV9kSvLhUendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Nick Kasinti ishte një polic i ndershëm. Tani ndodhet në burg për një krim të cilin ai nuk e ka kryer dhe dhe kërkon me padurim që ti jepet rasti më i parë për tu arratisur nga ky burg. Lydia Anderson një ndërmjetëse e policisë bëhet pjesë e planit të Nickut, një plan që mund të japë për të dy një shans të dytë.

Regjisor: Asger Leth

Luajnë: Sam Worthington, Elizabeth Banks dhe Jamie Bell

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Wupload | Fileserve | Bitshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))