Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Occupant (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/occupant-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=mHjcu4YibJMendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: 25 vjeçari Danny Hill si trashëgimtar i vetëm, ka marrë përsipër një detyrën të pakëndshme për të njohur gjyshen e tij e cila vdiq nga një atak në zemër në shtëpinë e saj.Me të aritur atje mer një informacion nga Joe portier, se nëse dëshiron, mund të qëndrojnë në apartamentin nr.10013, mjafton që të përfshihen në një gënjeshtër të vogël.

Regjisor: Henry Miller

Luajnë: Van Hansis, Cody Horn dhe Thorsten Kaye

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Wupload | Fileserve | Bitshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))